Вие сте овде: Мачки Хигиена
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Тоалет за мачки BellaТоалет за мачки Nip 20

Тоалет за мачки Nip 10
Кликни за голема слика


Тоалет за мачки Nip 10

Цена: 270.00 ден

Испрати прашање за производот

Toalet_za_macki_NipОтворен тоалет за мачки, којшто е многу практичен за употреба и лесен за чистење. Благодарение на овој производ, можете постепено да го научите вашиот миленик да врши нужда на точно одредено место.

Димензии:

Должина 46.5cm
Ширина 35.5cm
Висина 11.5cmСлични производи кои би ве интересирале

Тоалет за мачки Magix
Тоалет за мачки Magix
2 455.00 ден

Тоалет за мачки Kitty
Тоалет за мачки Kitty
210.00 ден

Тоалет за мачки Nip 10 plus
Тоалет за мачки Nip 10 plus
385.00 ден

Тоалет за мачки Nip 20 plus
Тоалет за мачки Nip 20 plus
630.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk