Вие сте овде: Кучиња Кучиња Кафез Dog Training
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Диспензер за вода NadirКафез за глодари Duna fun

Кафез Dog Training
Кликни за голема слика


Кафез Dog Training

Цена: 3 840.00 ден

Испрати прашање за производот

Kafez_Dog_TrainingИмате дома многу убаво и слатко кутре, кое одвај чека да научи многу нешта! Една од првите работи која вашето куче мора да ја научи сигурно е да се задржува во неговиот простор во вашиот дом. Кафез Dog Training ќе ви помогнат во успешноста на дресурата.

 

 

Димензии:

Должина 80cm

Ширина 80cm

Висина 62cmповеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk