Вие сте овде: Кучиња Кучиња Лежалка Relax F 55/4
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Куќарка за кучиња Kenny 07Лежалка за миленик Domino 50

Лежалка Relax F 55/4
Кликни за голема слика


Лежалка Relax F 55/4

Цена: 650.00 ден

Испрати прашање за производот

Lezalka_sarena_Relax_55-4_KrznoЛежалките за кучиња Relax, од реномираниот италиански производител Ferplast, ќе му овозможат на вашето милениче квалитетен сон и удобна починка. Достапни се во сите големини и дезени. Изработени се од комбинација на мек материјал од едната страна и крзно од другата страна, поради ова лежалките Relax се целосно адаптибилни на сите годишни времиња.

 

 

Димензии Relax F 55/4:

Должина 57,5cm

Ширина 38cmСлични производи кои би ве интересирале

Лежалка Relax F 45/2
Лежалка Relax F 45/2
450.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk