Вие сте овде: Кучиња Кучиња Лежалка Relax F 78/8
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Лежалка Relax F 65/6Лежалка Relax F 89/10

Лежалка Relax F 78/8
Кликни за голема слика


Лежалка Relax F 78/8

Цена: 1 310.00 ден

Испрати прашање за производот

Lezalka_sarena_Relax_78-8_Krzno

Лежалките за кучиња Relax, од реномираниот италиански производител Ferplast, ќе му овозможат на вашето милениче квалитетен сон и удобна починка. Достапни се во сите големини и дезени. Изработени се од комбинација на мек материјал од едната страна и крзно од другата страна, поради ова лежалките Relax се целосно адаптибилни на сите годишни времиња.

Димензии Relax F 78/8:

Должина 80cm

Ширина 52cmСлични производи кои би ве интересирале

Лежалка Relax F 45/2
Лежалка Relax F 45/2
450.00 ден

Лежалка Relax F 55/4
Лежалка Relax F 55/4
650.00 ден

Лежалка Relax F 65/6
Лежалка Relax F 65/6
970.00 ден

Лежалка Relax F 89/10
Лежалка Relax F 89/10
1 685.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk