Вие сте овде: Кучиња Кучиња Лежалка Relax 55/4
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Лежалка Relax 45/2Лежалка Relax 65/6

Лежалка Relax 55/4
Кликни за голема слика


Лежалка Relax 55/4

Цена: 540.00 ден

Испрати прашање за производот

Lezalka_sarena_Relax_55-4Лежалка Relax 100/12 од реномираниот италиански производител Ferplast, ќе му овозможат на вашето милениче квалитетен сон и удобна починка. Достапни се во сите големини и дезени. Изработени се од комбинација на еднобоен мек материјал од едната страна и шарен дезен н од другата страна.

 

 

Димензии:

Должина 57,5cm

Ширина 38cmСлични производи кои би ве интересирале

Лежалка Relax 45/2
Лежалка Relax 45/2
395.00 ден

Лежалка Relax 65/6
Лежалка Relax 65/6
760.00 ден

Лежалка Relax 78/8
Лежалка Relax 78/8
1 035.00 ден

Лежалка Relax 89/10
Лежалка Relax 89/10
1 440.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk