Вие сте овде: Мачки Хигиена
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Сад за храна Magnus 3Тоалет за мачки Nip 10

Тоалет за мачки Bella
Кликни за голема слика


Тоалет за мачки Bella

Цена: 1 430.00 ден

Испрати прашање за производот

Затворениот тоалетот за мачки Bella покрај високата функционалност има и свој современ дизајн. Извишеното дно обезбедува поголем комфор за вашето милениче и како и сите современи тоалети на Ferplast, опремен е со филтри со активен јаглен, коишто ја елиминираат реата.

Димензии:

Должина 56cm

Ширина 43.5cm

Висина 37cmСлични производи кои би ве интересирале

Тоалет за мачки Magix
Тоалет за мачки Magix
2 455.00 ден

Тоалет за мачки Kitty
Тоалет за мачки Kitty
210.00 ден

Тоалет за мачки Nip 10 plus
Тоалет за мачки Nip 10 plus
385.00 ден

Тоалет за мачки Nip 20 plus
Тоалет за мачки Nip 20 plus
630.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk